Alyvos ir tepalai

Grįžti į sąrašą

TEPALAS CASTROL 0W-30 MAGNATEC STOP-START D 4L

CASTROL 0W-30 MAGNATEC STOP-START D  Ši alyva skirta modernios konstrukcijos benzininiams ir dyzeliniams varikliams su turbinomis, aušintuvais, tiesioginio degalų įpurškimo į cilindrą sistemomis, Common Rail tipo varikliams su katalizatoriais ir dyzeliniams varikliams su suodžių filtrais (DPF).

Smulkiau

CASTROL 0W-30 MAGNATEC STOP-START D Skirta visiems moderniems benzininiams ir dyzeliniams varikliams, kuriuos reikia optimaliai apsaugoti.
Visi varikliai, kurie kasdien naudojami važinėti nedideliais atstumais, dažnai paleidžiant ir išjungiant, taip pat naudojami ilgesnėms, sunkesnėms kelionėms. Ši alyva skirta modernios konstrukcijos benzininiams ir dyzeliniams varikliams su turbinomis, aušintuvais, tiesioginio degalų įpurškimo į cilindrą sistemomis, Common Rail tipo varikliams su katalizatoriais ir dyzeliniams varikliams su suodžių filtrais (DPF). Sukurta pagal naują technologiją Intelligent Molecules, kuri užtikrina aktyvią ir ilgalaikę variklio apsaugą bei padidina jo išteklius. Unikalios mikrodalelės Intelligent Molecules prilimpa prie metalinių paviršių ir suformuoja ypač stiprią alyvos plėvelę, besitrinančias poras saugančią nuo dilimo.

  • SAE:
    0W-30;
  • Aprobacijos:
    Ford WSS-M2C950-A;
✚ Pridėti palyginimui

Susijusios prekės: