Alyvos ir tepalai

Grįžti į sąrašą

FORCH Purškiamas žalias tepalas S477 su OMC 500 ml

„FORCH Purškiamas tepalas S477“ – stipraus kibumo purškiamas tepalas, nepraleidžiantis ir negeriantis purvo (purvas nesukimba), pasižymintis ilgalaikiu poveikiu (tirštas). Priemonės sudėtyje yra specialių priedų darbui ekstremaliomis apkrovomis. Nenuteka nuo vertikalių ir horizontalių paviršių, puikiai izoliuoja (hermetizuoja) tepamą paviršių nuo vandens ir purvo.

Smulkiau

„FORCH Purškiamas tepalas S477“ – stipraus kibumo purškiamas tepalas, nepraleidžiantis ir negeriantis purvo (purvas nesukimba), pasižymintis ilgalaikiu poveikiu (tirštas). Priemonės sudėtyje yra specialių priedų darbui ekstremaliomis apkrovomis. Nenuteka nuo vertikalių ir horizontalių paviršių, puikiai izoliuoja (hermetizuoja) tepamą paviršių nuo vandens ir purvo, taip pat labai aukštas atsparumas sūraus vandens bei atmosferos ir silpnų rūgščių poveikiui. Dėka OMC2 (organinio metalo junginių) formulės, tepimo priemonė pasižymi paviršiaus išlyginamosiosmis savybėmis. Tepalas sumažina detalių dėvėjimąsį, prailgina tepimo intervalus. Sudėtyje neturi silikono ir rūgščių.
Tinka guoliams, lynams, grandinėms, vikšrams, spyruoklėms, atotampoms, dantračiams. Tinka automobiliams, pramonės, žemės ūkio ir statybinems transporto priemonėms, taip pat žiemos tarnybų valymo transportui, jūrų transporto įrengimams (atsparus druskoms ir sūriam vandeniui).

Negeriantis purvo
! (agregatams ir technikkai nuolatos esančioje purvo ir vandens poveikyje)

✚ Pridėti palyginimui

Susijusios prekės: